Hakkımızda

Hakkımızda

img

Kaya Teknik; ısıtma, soğutma, sıcak su, güneş enerjisi sistemleri, kombi, ısı pompası, satış-servis ve uygulama hizmetleri verdiği gibi aynı zamanda müşterilerine karşı sorumluluğunu kaybetmeden çalışarak ve hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Kaya Teknik; ısıtma, soğutma, sıcak su, VRF sistemleri konusunda 1990 yılından bu yana sektörün markası olmuş kurumsal bir firmadır. İş arkadaşlarımızın tecrübeleri, uzmanlıklarıyla ve değerli müşterilerimizden aldığımız takdirle kurumsallık kazanmış olan Kaya Teknik San. Tic. Ltd. Şti. 7/24 uzman teknik kadrosu ile Çeşme Yarımadasının tüm bölgelerinde siz değerli müşterilerimize ısıtma, soğutma, VRF sistemleri konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Bulunduğumuz bu sektördeki tecrübemiz ve sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarımız ile verdiğimiz hizmetlerde gerekli özveriyi ve özeni göstermekteyiz. Montaj, bakım ve onarım konularında uzman çalışma arkadaşlarımız ile sorunlarınıza anında müdahale etmekte ve uygun fiyat politikası izlemekteyiz.

1990 yılından bu yana Kaya Teknik olarak sunduğumuz hizmetlerde, konusunda hakim ve tecrübeli personelimizce sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.