DVS 5 Standart Kablolu Kumanda

DVS 5 Standart Kablolu Kumanda

DVS 5 Standart Kablolu Kumanda

VRF Sistemleri

  • LCD Ekran
  • Dokunmatik Tuşlar
  • 24 Saatlik Zaman Ayarı
  • 7 Seviyeli Fan Hızı
  • Birden Fazla İç Ünite Kontrolü

DVS5 Standart kablolu kumandanın sahip olduğu siyah arka plan ve beyaz yazılı LCD ekran ve dokunmatik tuşlar şık ve teknolojik bir görüntü sunmaktadır.

DVS5 Standart kablolu kumanda ile ekran üzerinde saat ayarlanabilir ve gösterilebilir; 24 saatlik açma/kapama ayarı yapılabilir. Bu ayar, basit merkezi kontrol ünitelerinin fonksiyonunun yerine getilrilmesini sağlar, maliyet avantajı sunar.

DVS5 Standart kablolu kumanda ile birçok fonksiyon kontrol edilebilir: Uyku, havalandırma, sessiz/otomatik sessiz, ışık, enerji tasarrufu, yardımcı ısıtma, kurutma, hafıza, düşük sıcaklık nem alma, ısıtma modunda eksiklik, nem alma modunda kontrol edilebilir yardımcı ısıtma, filtre temizliği hatırlatma vs

DVS5 Standart kablolu kumandanın ortam sıcaklığını algılama özelliği sayesinde, iç ortam sıcaklığındaki değişimler iç ünite tarafından hızlı bir şekilde kontrol edilir. Ayrıca, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi sayesinde konforlu bir kullanım imkanı sunar.

DVS5 standart kablolu kumanda ile ana ve yedek kablolu kumandalar ayarlanabilir; birden fazla iç ünite üzerinde aynı anda kontrol edilebilir.